İLETİŞİM BİLGİLERİ +90262 229 07 08 info@ulusalyangin.com.tr

Davlumbaz Söndürme Sistemleri

EURO FİRE GROUP ULUSAL, Yangın söndürme konusuna hakim personeliyle uygun gördüğümüz Otel, restoran, hastane, askeri teşkilat binaları gibi mutfaklarında günün her saati çok yoğun çalışma yürütülen yerlerde, yağlı yemek buharlarının davlumbaz içinde birikip donması ile oluşan yağ tabakalarının olası yangın durumunda söndürülmesi çok güç olan yerlerde bu sistemin olmasını tavsiye eder. Otomatik davlumbaz yangın söndürme sistemi özel kimyasal bileşimli söndürme sıvısıyla bu tür yangınlarda hızlı ve etkin müdahale şansı verir.

Yangın başladığında, belli sıcaklık düzeylerinde eriyebilen algılama elemanları dizili çelik tel hattı, normal koşullar altında gergin durumdayken algılama elemanlarının erimesiyle gevşer ve bağlı bulunduğu boşaltma ünitesini harekete geçirir. Otomatik olarak devreye alınmış sistem, manüel boşaltma sistemi kullanılmasıyla da, düşük ph değerindeki sıvının davlumbaz, baca ve mutfak ekipmanları üzerine boşalmasını sağlar.

Her iki metot da cihazlara giden gaz ve elektriğin otomatik olarak kesilmesi ve davlumbaz söndürme sisteminin devreye girmesini sağlar.

Davlumbaz yangın söndürme sistemi için firmamızdan destek alabilirsiniz.

NEDEN BİZ?

İşletmemizde var olma sebebimizi yansıtan ve tüm çalışanlarımız sorumluluk hissederek, gönülden bağlı oldukları çalıştığımız şirketler için değer yaratmak, kalite ve istikrarla karşılık vermektir. Satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar.

7/24 YANINIZDAYIZ

İLETİŞİM

Ulusal Yangın - Yangın Sistemleri

TAKİP EDİN

Facebook
Twitter
Pinterest