İLETİŞİM BİLGİLERİ +90262 229 07 08 info@ulusalyangin.com.tr

PASİF SİSTEMLER

Mekanik Duman Tahliye Sistemi ;
Günümüzde bina yangınlarında ölümlerin çoğu çökme ve yanma sonucu değil, yayılan gazlardan olmaktadır. Oran yaklaşık %90’dır. Bu olay, bina içinde ki bireylerin tahliye olurken zehirli gazlara maruz kalmasının önüne geçilmesini zorunlu kılar ve buda ancak etkili ve uygun duman tahliye sistemleri ile gerçekleştirilebilir.

Çatı Ventilasyon Sistemi;
Geniş hacimli fabrika, depo, alışveriş merkezi veya spor tesislerinde yangının yatayda yayılmasını önleyip düşeyde yayılmasını sağlamak ve böylece dumanın atmosfere atılması ile müdahale için gelen ekibe temiz alan yaratmak gereklidir.

Yangın Kapıları ;
Sertifikalı 30, 60, 120, 240 dk. süre ile yangına dayanıklı olan yangın kapıları, yangın zonlarının ve kompartımanların birbiri ile geçişlerini sağlamaktadır. Kayar kapı, giyotin kapı, kepenk tipi ve standart açılımlı kapı ile katlanabilir tipte olmak üzere, manuel, otomatik, yangın alarm sistemine bağlı açılabilir…gibi uygulamalar sayesinde ısı, duman ve alevin yatayda yayılması önlenmektedir.

Yerli üretim kapıları yapılabildiği gibi, İngiltere, Almanya, USA veya İtalya dan ithalat sağlanmaktadır. Panik kilitler ise yangından kaçış koridorları veya merdivenlerine açılan kapılara monte edilmektedir.

Personelin kaçış güvenliği için kullanılan panik kapı kolları, acil aydınlatma ve acil yönlendirme armatürleri Türkiye de imal edilmekte ya da ithalatı yapılmaktadır.

NEDEN BİZ?

İşletmemizde var olma sebebimizi yansıtan ve tüm çalışanlarımız sorumluluk hissederek, gönülden bağlı oldukları çalıştığımız şirketler için değer yaratmak, kalite ve istikrarla karşılık vermektir. Satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar.

7/24 YANINIZDAYIZ

İLETİŞİM

Ulusal Yangın - Yangın Sistemleri

TAKİP EDİN

Facebook
Twitter
Pinterest