İLETİŞİM BİLGİLERİ +90262 229 07 08 info@ulusalyangin.com.tr

YANGIN POMPALARI

Sabit ve basınçlı su sistemlerine bağlı, sprinkler, hidrant ve yangın dolaplarına, basınçlı su sağlamak üzere iki ana pompa (biri farklı bir enerji kaynağından beslemek üzere) ve bir jokey pompadan ibaret pompa seti oluşturulmalıdır. FM – UL onaylı veya LPC onaylı dizel, elektrikli sabit, pompalar ithal edilip monte edilmektedir. Yüksek basınçlı pompa grupları, özel nozul veya itfaiye ekiplerinin hassas müdahalede çok az su ile etkin söndürme yapmak için kullandıkları özel pompadır.

Yangın pompalarının çalışma otomasyonunu sağlayan paneller, dizel elektrikli veya jokey pompaların her birine ayrı ayrı bağlanır. Sistemin ihtiyacı olan basınç ve debi değerlerine göre otomatik olarak devreye girmesi, çıkması veya diğerinin devreye girmesini sağlar. FM, UL onaylı kontrol panelleridir.
İstendiğinde sertifikasız, yerli imalatta sağlanabilmektedir.

NEDEN BİZ?

İşletmemizde var olma sebebimizi yansıtan ve tüm çalışanlarımız sorumluluk hissederek, gönülden bağlı oldukları çalıştığımız şirketler için değer yaratmak, kalite ve istikrarla karşılık vermektir. Satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile başlar.

7/24 YANINIZDAYIZ

İLETİŞİM

Ulusal Yangın - Yangın Sistemleri

TAKİP EDİN

Facebook
Twitter
Pinterest